Prieš ceremoniją

daugiau >>>

Ceremonija

daugiau >>

Laikas dviems

daugiau >>

Vakaro šventė

daugiau >>

 

Ieškau jausmingų ir laimingų jaunųjų 2018 metams.
Gal tai Jūs? 

 

Vestuvių fotografijos kainos prasideda nuo 450Eur. Jei tai Jūsų biudžeto ribose, galime pasikalbėti apie tai, kaip sukurti unikalias ir nuostabias Jūsų vestuvių istorijas nuotraukose. Parašyk:

 
 
Tėvai verkė, giminės verkė, draugai lūpą prikandę pavydžiai tylėjo - buvo kažkas nerealaus stebėti juos visus kai peržiūrinėjo nuotraukas. Tetos ir dėdės pradėjo kalbas apie įžadų atnaujinimus ir t.t.
Tėkėčiau kasmet, jei tik galėčiau pasijausti tokia graži ir vienintelė - o gal tai ir mintis naujai tradicijai.
Ačiū tau!
— Veronika ir Tomas
Nesustoju miklinti mygtukais pirmyn ir atgal nuotraukas, kurios atkeliavo į mano rankas. Iš naujo verčiu ir verčiu vieną po kitos šias nuostabias akimirkas. Išsitapetuočiau jomis visas sienas, nes ta diena prabėgo, kaip viena sekundė, o štai gavę nuotraukas galėjome iš naujo prisiminti ir pergyventi mūsų dieną. Jos visos tokios gražios, o spalvos- pasaka! Mūsų diena buvo puiki, o Tu, Laima, ją padarei dar nuostabesnę, ne tik nuotraukomis, bet ir savo profesionalumu ir mokėjimu prieiti. Tu buvai nepakartojama!
— Justina ir Vilius
Fotografas turi pažvelgti į žmogaus sielą ir rasti joje tai, kas geriausia. Laima atskleidė mumyse ir užfiksavo tai, ką žvelgdami į nuotraukas, norėsime savyje atkurti, įžiebti vėl ir vėl.. Ačiū Laimai.
— Rasa
Po vestuvių draugai klausinėjo iš kur mes radome tokią, lyg atomine energija varomą, fotografę. Mes jų nesupratome kol nepamatėme filmuotos medžiagos. Pasirodė, kad Laimos nenuilstantis šokis su pora fotoaparatų ir dar nežinia kiek objektyvų praslydo mums pro akis vestuvių dieną. Tik po gero mėnesio eilini kartą bežiūrinėdami nutraukas pamatėme kiek skirtingų kampų yra pagauta. Nežinodamas pagalvotum, kad turėjome dvi Laimas.
Didelį įspūdį paliko Laimos bendravimas su mumis - lyg mus būtų pažinojusi daugelį metų. Už geras nuotaikas, nuoširdžiai intymią ir labai šiltą vestuvių fotografiją būsime amžinai dėkingi Laimai.
— Indrė ir Vytautas
Apsupti vestuvinių reikalų, mes net nepagalvojome, kad vestuvių dieną žmonės, kuriuos mes sutiksime, turėtų būti ypatingi kaip ir mūsų šventė. Tik šventei praėjus supratome, kaip tai buvo svarbu. Labai džiaugiames, kad tą dieną sutikome daug ypatingu žmonių. Laima, Tu buvai viena jų! Tikimės, kad tavo nuoširdus požiūris į darbus, į žmones ir į gyvenimą atneš tau sekmę ir gėrį! Linkime, kad akys degtų aistra ir dideliu noru gyventi!
— Lina ir Martynas
Tai šilčiausios, spalvingiausios nuotraukos, kuriose atsispindi laimė!!! Gavę savo vestuvių nuotraukas, taip plačiai nusišypsojome, kad šypseną galima buvo vynioti ant ausų. Šypsojomes dar ilgai... šypsomės ir dabar.
AČIŪ tau, Laima, kad išpildei mūsų svajonę.
— Olga ir Sergėj
Norėjome, kad mes savo vestuvių dienos nuotraukose atrodytumėme tikri, tokie kokie esame ir kokie tą dieną buvome. Laima „pagavo“ mūsų jaudulį, meilę ir laimę. Ir viskas buvo tikra! Ačiū, Laima, už įamžintus gražiausius tos dienos prisiminimus.
— Agnė
Miela Laima, Tu buvai viena iš tų nuostabių žmonių, kuriai esam labai dėkingi. Tavo natūralumas, drausmė ir paprastumas mums, įsitempusiems ir paskutinių stresinių savaičių išvargintiems, palengvino, jėgų ir net malonumo suteikė tam tikrai nelengvam iššūkiui- vestuvių fotografijai!
Gavę nuotraukas mėgavomės jomis, kaip tikri gurmanai.. Kelias dienas žiūrėjom, po to kelias dienas ramybėje palikom, ir vėl atvėrėm, žiūrėjom, komentavom, nagrinėjom..kuo labiau žiūrėjom, tuo labiau įsimylėjom ir prisijaukinom, kaip tu sakei „tavo vaikus“, kuriuose mūsų veidai ir jausmai.
— Dovilė ir Tino
Norime Tau padėkoti už nuostabų atsiminimą, kurį sukūrei, už profesionalumą, atsidavimą ir pasiaukojimą, už gerą nuotaiką ir puikią atmosferą vestuvių metu. Labai džiaugiamės suradę ir pasirinkę tave. Nuotraukos išties puikios, šiltos ir gyvos, o fotosesija sklandi ir „neskausminga“:) Džiaugiamės galėję pasitikėti tavimi, nesukti galvos dėl nuotraukų, o tiesiog atipalaiduoti ir būti savimi. Ačiū Tau labai!
— Eglė ir Artūras
Laima, Tu gėris! Nuotraukos privertė mus net aiktelėti iš grožio. Matome jose viską, ir ne tik matome, bet ir jaučiame dar karta ir dar kartą tuos jausmus, kuriuos jautėme tą didžiąją dieną. Spalvos, pagauta šviesa, tos užfiksuotos emocijos -kaip gera nuotraukose visa tai matyti. Ačiū Tau už Tavo gebėjimą matyti pasaulį tokiomis akimis ir pagauti tinkamus momentus. Neabejojome, pasitikėjome Tavimi ir Tu mūsų nenuvylei, priešingai išpildei mūsų lūkesčius dviems šimtais procentų.
— Modesta ir Romas

Instagram feed

Facebook