KOKIOMS ŠEIMOMS SKIRTOS ŠIOS  FOTOISTORIJOS?

Jos skirtos atsipūtusioms, truputį "pačiuožusioms" ir kreizėti mėgstančioms šeimoms, kurioms "amžino chaoso būsena" namuose ir galvose nekelia diskomforto. Jos skirtos tėvams, nusivylusiems lietuviškomis šeimos fotosesijų patirtimis, bet norinčiomis turėti profesionalių savo šeimos ir vaikų fotografijų. Jos skirtos tėvams, kurie po vestuvių fotosesijos prisiekė sau "niekada daugiau neužsiimsim tokiomis nesąmonėmis ir niekas mūsų neprivers!". Jos skirtos šeimoms, kurias pykina nuo tobulai sušukuotų, tobulai aprengtų, tobulomis šypsenomis pasipuošusių šeimų nuotraukų. Jos skirtos tiems, kas save nors viename aukščiau išvardytame punkte atpažįsta.

KAIP ĮTIKINTI VYRĄ FOTOGRAFUOTIS? 

Niekaip! Jei po mano portfolio peržiūros Jūsų šeimos nariai nėra sužavėti dokumentine fotografija ir nešūkteli "Jėėė, darom!!!" - aš ne Jūsų šeimos fotografė.

 

KURIOMIS DIENOMIS GALIME FOTOGRAFUOTIS?

Visomis Jums patogiomis. Ypač tam tinkami mamadieniai, tėvadieniai bei atostogų dienos. Laisvų birželio / liepos / rugpjūčio savaitgalių nėra daug, bet susitarti įmanoma. Nefotografuoju lapkričio–sausio mėnesiais imtinai. Šiokiadienių bei savaitgalių fotografavimosi kainoraščiai skiriasi.

 

KAIP TAVE UŽSISAKYTI? KOKIOS REZERVACIJOS SĄLYGOS?

 Po pirmo pokalbio telefonu ir susitarimo fotografuotis atsiunčiu Jums pasirašyti sutartį elektroniniu būdu. Mano negrąžinamas datos rezervacijos mokestis yra 50% visos sutarties sumos. Likusi sutarties suma mokama atsiimant nuotraukas.

 

NORIME SAVO NUOTRAUKŲ PRIVATUMO.

Galimos pusiau viešinamos ir visiškai neviešinamos sesijos. Nors man labai svarbu parodyti pasauliui ką darau, lygiai taip gerbiu Jūsų privatumą. Visiškai neviešinamų sesijų sutarties kainai taikomas 30% mokestis. Pusiau viešinamoms sesijoms (leidžiant naudoti 25 vnt. mano pačios pasirinktų fotografijų) taikomas 15% mokestis sutarties sumai.

O GALIMA PASIBANDYTI TOKIĄ SESIJĄ?
Taip. Galime fotografuoti pusės dienos istorijas. Tokios istorijos tinkamos auginantiems kūdikėlius  arba vieną vaiką šeimoje.

 

KIEK NUOTRAUKŲ GAUSIME?
Ne mažiau 100 vnt. unikalių kadrų iš visos dienos istorijos,- perpus - iš pusės dienos istorijos.

 

MES GYVENAME NE VILNIUJE. 
Jei vykstu į Jūsų vietą savo transportu, Lietuvoje taikomas 70 EUR kelionės mokestis. Kelionės laikas iš fotosesijos trukmės neišsiskaičiuoja.

 

PASIKEITĖ MŪSŲ PLANAI. 
Sumokėjus datos rezervacijos mokestį fotosesijos perplanavimas galimas vieną kartą. Perplanuojant antrą kartą šis mokestis mokamas iš naujo.

 

MES SUSIRGOME.
Jokio nutylėjimo!!!! Apie visas ligas (ypač užkrečiamas), kuriomis sergate arba artimiausiu metu susirgote privalu informuoti mane iki fotografuojantis. Juk Jūs nenorėtumėte, kad aš taip pat tai nutylėčiau? 

 

KAIP ELGTIS SU VAIKAIS?
Taip, kaip ir kasdien. Laikykitės taisyklių, kuriomis vadovaujatės organizuodami savo kasdienybę. Tai nėra diena be limitų, tai diena kai truputėlį leidžiama daugiau nei kasdien.  Negąsdinkite manimi vaikų ir nemanipuliuokite sakydami "jei blogai elgsitės, Laima išvažiuos." Neprašykite vaikų žiūrėti į mane ir sakyti "o dabar žiūrim į kamerą čyyyyz!". 

KAIP TAVIMI RŪPINTIS TĄ DIENĄ?
Nepersistengti! Neklausinėkite nuolat ar noriu to ar ano. Ko noriu - pasiprašau. Atlaisvinkite man gerą sprindį laisvos lentynos plotelio prieškambario spintoje ar sekcijoje keliems objektyvams pasidėti. Valgau ir geriu tai, ką ir Jūs. Nesimaivau. Tiesa, kavos puodelį geriu pusdienį, tad nepradanginkite jo :) Neesu alergiška nei maistui nei gyvūnams.

 

AR MUMS REIKIA MOKĖTI UŽ TAVE LANKYTINOSE VIETOSE?
Taip, už visus įėjimus mokate Jūs.

 

AR TU ATVAŽIUOJI SAVO TRANSPORTU?
Taip, bet dienos eigoje važinėju su Jumis. 


MŪSŲ NAMAI NĖRA SUPER STILINGI IR ERDVŪS.
Šiek tiek šviesos ir šiek tiek erdvės turi kiekvieni namai, kad juose įvyktų fotografija.Ateinu į Jūsų šeimą fotografuoti ne Jūsų namų interjero, bet Jūsų santykių ir emocijų. Aplinka – tik fonas. Jūs ir Jūsų ryšys yra tikroji nuotraukų prabanga.