šeimos dokumentika

VIENOS DIENOS ISTORIJA NUOTRAUKOSE

 

Mylimiausios nuotraukos yra tos, kurios nerežisuotos ir nepozuotos. Kodėl? Todėl, kad jos tikros. Tikrumą sunku įamžinti per valandą ar dvi, todėl kviečiu praleisti kartu visą dieną. Šią dienos istoriją prisiminsite visą gyvenimą. Ne faktą, bet istoriją, apie tai, kur gyvenote, kaip bendravote, ką veikėte ir kaip jautėtės vieni su kitais. 

 

Family documentary.

One day story in pictures

 

Favorite photos in our family albums are those that are unrehearsed and not posed. Why? Because they are genuine. Certainty is difficult to capture within an hour or two, so I invite to spend all day together. This day story of your family will be remembered for a lifetime. Not the fact, but the story of your routine, of your life, of your love.

 

DIENOS ISTORIJos

DAY STORIES

 
 

VIENOS DIENOS ISTORIJA. KAS TAI?

 

TAI JŪSŲ ŠEIMOS ŠVENTĖ BE PROGOS

Tėveliams dažnai atrodo, kad profesionaliai fotografuotis privalu krikštynų, gimtadienių progomis. Gražiai apsirengus ir susišukavus. O gal fotografuotis reikia kasdienybėje, kuomet Jūsų mažieji labai netobuli, bet patys tikriausi?

 

TAI UNIKALIOS JŪSŲ VAIKŲ GYVENIMO AKIMIRKOS

Fotografuodamiesi mes kalbame, juokiamės, apsikabiname. Mano šeimos nesistebi, kad kartais padedu fotokamerą ir kartu su vaikais vartausi ant virtuvės grindų, rankomis valgau pyragą, prunkščiu iš juokelių, šnabždamų į ausį. Neesu pašalietė stovinti su fotokamera kampe ir stebinti Jūsų gyvenimą. Esu tiesiog Laima, kuriai išvažiavus vaikai klausia „o kodėl Laima nepasilieka gyventi su mumis?!“. Man leidžiama pamatyti ir fotografuoti tuos dalykus, kurių Jūs patys galbūt niekada nesate matę.

 

TAI JOKIŲ „O DABAR ŽIŪRIME Į KAMERĄ, SAKOME SŪŪŪŪŪRIS!“

Puiki žinia tėčiams: pagaliau JOKIO pozavimo ir JOKIO „fotografinio darbo“ - tik puiki diena, praleista savo šeimoje būnant pačiais savimi.

 

TAI REALUS GYVENIMAS, IR JO PAKANKA

Jūsų dienos eiga, dinamika ir ritmas yra pakankama medžiaga fotografijoms. Rytinis apsirengimas, maisto gaminimas kartu, žaidimai lauke, ėjimas į būrelį, popietinės maudynės, pasakų skaitymas prieš miegą - tai tobuli scenarijai šeimos fotografijai.

 

TAI DIENA, KAI NEREIKIA PUOŠTIS

Ši diena  yra ne apie „atrodymą super gerai ir susiderinus“. Tai diena, kuri rodo kaip gera būti su savo mylimiausiais ir artimiausias žmonėmis. Renkitės kaip norite ir kiek norite kartų. Tik savo puošniausius drabužius palikite kitoms progoms ir būkite tuo, kuo iš tikrųjų esate.

 

TAI DIENA BE ŠVIEČIANČIŲ EKRANŲ

Jums gėda, kad šviečiantis ekranas yra vienintelis veiksnus Jūsų mažųjų raminimo būdas? Jūs norėtumėte elgtis geriau? Ir Jūs tai galite! Bent vieną dieną. Jūsų gyvenimas vyks čia ir dabar, pilnu pajėgumu, ir Jūs būsite 100% jame! Pabandome? :)


  

Šeimos dokumentika reikalinga tam, kad pamatytumėte save iš šalies ir suprastumėte, jog Jūsų šeimos kasdienis gyvenimas yra savaime gražus, unikalus, vienintelis ir labai vertingas.