ATSILIEPIMAI

 
seimos fotosesija vilnius
Nuotraukos - kažkas nerealaus... pirmąkart jas vartant buvo nelengva susilaikyti neapsiverkus. Nežinau, ar esame kada turėję nuotraukose nuoširdesnių emocijų!
O vaikus ir vyrą įsimylėjau iš naujo, dar labiau... :) Labai gera buvo į juos pasižiūrėti iš šalies labai ilgai... ir pastebėti dalykus, kuriu per bėgimą nebepastebim.
Didžiulis ačiū už šią fotosesiją. Jau laukiame kito karto... panašu, kad po metų :)
— Jurgita
seimos fotografija
Nerealu. Sėdžiu išsišiepusi. Nuotraukose matosi tokia įdomi emocijų dinamika, vaikai fantastiški ir tos mažos akimirkos, tokios jautrios. Tėtė su mažosiomis atrodo kaip iš foto stockų :) ir tikrai atrodo nieko nedarėm, bet tiek veiksmo :) Ir tiek daug nuotraukose vaikų :)))
Milžiniškas ačiū už neįtikėtiną darbą ir ypatingą fotosesiją
Ir labai tikiuosi, kad susitiksime kitąmet, kai vaikai bus didesni.
— Goda
Ačiū Laima dar kartą už vakar! Vakaris paklausė, ar Tu dar grįši kada nors:))) Nuskabėjo kaip Mažylio klausimas Karlsonui:)
— Rūta
seimos nuotraukos
Visad norėjome nepozuotų nuotraukų, tokių, kuriose esame savimi - linksmi ar nuliūdę, energingi ar pavargę. Laima tiesiog gyveno mūsų dieną kartu, fiksuodama akimirkas, kurias ypač branginsim kai vaikai paaugs. Viskas buvo natūralu ir lengva. Esame nuoširdžiai dėkingi už šį gyvenimo dienos reportažą, kurį jau kelias dienas su malonumu peržiūrinėjam ir vis atrandam naujų širdžiai mielų detalių. Tai buvo puiki proga visai dienai atidėti telefonus bei televizoriaus pultus ir tiesiog gyventi, būti su brangiausias žmogeliukais. Ačiū už tai!
— Elžbieta
šeimos fotosesija laimafoto
Kai kurie įvykiai labai giliai įsirašo į atmintį ir širdį. Kaip kad filmuose rodo, jie prabėga pro akis prieš paskutinį atodūsį... Tai va, mūsų fotografinė šeimos diena - viena iš jų!
Pamename su kokiu nekantrumu ir dideliu jauduliu laukėme dienos, kurią nusprendėme praleisti kartu su Laima, tam kad ji įamžintų mūsų mielą, pilną vaikų klegesio, spalvotą kasdienybę, tam kad sustabdytų akimirkas, kai mūsų vaikai ryte mieguisti valosi dantukus, pinasi kasytes, vėliau visi susėdę valgome skanius blynus su uogiene ir aptarinėjame dienos planus, žaidžiame, dūkstame ar saldžiai miegame pietų miegelio.
Keistas nerimas tūnojo viduje, juk į savo šeimą ir buitį reikėjo įsileisti žmogų, kurį mažai pažįstame. Tačiau Laima atliko savo darbą be priekaištų – pamačius ją ir pradėjus bendrauti, kažkur išgaravo jaudulys, ji iškart susidraugavo su vaikais, kažkokiu būdu sugebėjo išnykt tarp kambario sienų neatidarius durų ir tuo pačiu užfiksuoti eilinę-neilinę mūsų dieną su šeima.
Ši diena jau niekada nebus eilinė dar ir todėl, kad jos akimirkos yra įamžintos ir mūsų šeimai liks visam gyvenimui. Sunku net patikėti, kad kasdienybė gali būti užfiksuota taip ŽAISMAINGAI, KŪRYBIŠKAI, PROFESIONALIAI. Ačiū, Tau Laima!
Klausimo, ar verta daryti tokia fotosesiją, kelti nereikėtų, nebent „kada, mes tai galime padaryti vėl?“
— Donata ir Andrius
Norėčiau Tau padėkoti, bet žodelio AČIŪ kažkaip mažokai. Ačiū Tau už šypseną, gera nuotaiką, ačiū už tai, kad jautėmės taip natūraliai, kad negalvojome jog taip įmanoma, ačiū, kad fotosesijos metu Tavęs nematėme. O dabar labai kantriai lauksime nuotraukų.
— Toma ir Paulius
šeimos fotografija
Laima pažinojome jau iš savo vestuvių fotografavimo, žinojome, kad moka pagaut akimirką, kad viskas einasi lengvai ir sklandžiai, tačiau vis vien kažkiek nerimavome prieš dieną kartu su ja. Labiausiai del vaikų: ar priims, ar leisis fotografuojami, ar elgsis natūraliai. Mūsų abejones išsisklaidė vos Laimai išsitraukus fotoaparatą, o tiksliau mes jo net nepastebėjome. Visi elgėmės natūraliai: vaikai ir džiaugėsi ir verkė ir žaidė ir neklausė ir dūko - visiškai įprasta diena. O po to nerimavome ar gausis gražios foto iš tos musu kasdienybės :) vau! Buvome apšalę gavę nuotraukas - kokie pasirodo mes galime būti šaunūs gražūs ir kokia ta mūsų ”buitis” gali būti graži. Laima, tu tikrai moki kažkaip viską įprasminti, ačiū!
— Katažina
šeimos fotosesija
Mes esame labai laimingi, kad pasiryžome šiai fotosesijai, ypač kai jau turime nuotraukas. Tai nėra eilinė fotosesija, kur turi pozuoti ir šypsotis. Tai pagautas ir sustabdytas momentas iš kasdienio gyvenimo, kur šypsenos, emocijos ir veiksmai yra tikri, nesurežisuoti, kur nereikia “stengtis”, tiesiog būti savimi ir gyventi savo gyvenimą. O rezultatas nepakartojamas! Mes iki šiol prisimename šią dieną kaip labai smagią, kaip smagiai leidome laiką tryse, o Laima tyliai viską fiksavo. Fotosesija buvo labai lengva, patiko mano vyrui, o tai manau, labai svarbu, nes ne kiekvieną vyrą priversi fotografuotis. Dukrytė net nepastebėjo, kad tarp mūsų yra ketvirtas žmogus, tiesiog toliau žaidė ir gyveno savo vaiko gyvenimą. Tikrai rekomenduoju visiems, kurie nori turėti fotografinių atsiminimų iš gyvenimo, fiksuotų ne telefonais, o gražių ir profesionalių, kuriuose įamžinti tie maži, bet brangūs momentai. Ačiū Laimai ir jos ramiam profesionalumui, už nuostabią dieną ir superines nuotraukas.
— Augusta
laimafoto_0143.jpg
Nuostabiai praleista diena su nepakartojamu rezultatu :) Jokio streso, kad tave seka fotoaparatas (o jis toks buvo? :) ), linksmi ir laimingi vaikai prilipe prie fotografes ir besidžiaugiantys tėvelių dėmesiu, smagūs pašnekesiai. O svarbiausia nuotraukos, kuriose ne tik dienos įspūdžiai, bet ir prisiminimai apie mūsų džiaugsmus, rųpesčius ir jausmus.
Ačiū Laima! :)
— Jolita
šeimos fotosesija
Puiki ir įsimintina diena kartu su Laima. Lengvas priėjimas prie vaikų, kontakto užmezgimas, vaikai jau laukia net tik nuotraukų (nes gi įdomu, kas čia gavosi:), bet ir pakartojimo:))))
Nereikia apsimesti, šypsotis, būti gražiems, reikia būti savimi ir daryti tai, ką visuomet darai būdama su šeima. Jokių įsipareigojimų, tik linksmas procesas.
Ačiū, Laimai, už įamžintą mūsų momentą kartu!
— Rūta