seimos fotosesija vilnius

Nuotraukos - kažkas nerealaus

pirmąkart jas vartant buvo nelengva susilaikyti neapsiverkus. Nežinau, ar esame kada turėję nuotraukose nuoširdesnių emocijų! 
O vaikus ir vyrą įsimylėjau iš naujo, dar labiau... :) Labai gera buvo į juos pasižiūrėti iš šalies labai ilgai... ir pastebėti dalykus, kuriu per bėgimą nebepastebim. 
Didžiulis ačiū už šią fotosesiją.  Jau laukiame kito karto... panašu, kad po metų :) 

JURGITA

seimos fotografija

Ir tikrai atrodo nieko nedarėm, bet tiek veiksmo ir tiek daug nuotraukose vaikų!

Nerealu. Sėdžiu išsišiepusi. Nuotraukose matosi tokia įdomi emocijų dinamika, vaikai fantastiški ir tos mažos akimirkos, tokios jautrios. Tėtė su mažosiomis atrodo kaip iš foto stockų :) ir tikrai atrodo nieko nedarėm, bet tiek veiksmo :) Ir tiek daug nuotraukose vaikų :))) 
Milžiniškas ačiū už neįtikėtiną darbą ir ypatingą fotosesiją
Ir labai tikiuosi, kad susitiksime kitąmet, kai vaikai bus didesni. 

GODA

laimafoto 046.jpg

Ar Tu dar grįši kada nors?

Ačiū Laima dar kartą už vakar! Vakaris paklausė, ar Tu dar grįši kada nors:))) Nuskabėjo kaip Mažylio klausimas Karlsonui:)

RŪTA

seimos nuotraukos

Viskas buvo natūralu ir lengva

Visad norėjome nepozuotų nuotraukų, tokių, kuriose esame savimi - linksmi ar nuliūdę, energingi ar pavargę. Laima tiesiog gyveno mūsų dieną kartu, fiksuodama akimirkas, kurias ypač branginsim kai vaikai paaugs. Viskas buvo natūralu ir lengva. Esame nuoširdžiai dėkingi už šį gyvenimo dienos reportažą, kurį jau kelias dienas su malonumu peržiūrinėjam ir vis atrandam naujų širdžiai mielų detalių. Tai buvo puiki proga visai dienai atidėti telefonus bei televizoriaus pultus ir tiesiog gyventi, būti su brangiausias žmogeliukais. Ačiū už tai!

ELŽBIETA

šeimos fotosesija laimafoto

Sunku net patikėti, kad kasdienybė gali būti užfiksuota taip žaismingai, kūrybiškai, profesionaliai 

Kai kurie įvykiai labai giliai įsirašo į atmintį ir širdį. Kaip kad filmuose rodo, jie prabėga pro akis prieš paskutinį atodūsį...  Tai va, mūsų fotografinė šeimos diena - viena iš jų!
Pamename su kokiu nekantrumu ir dideliu jauduliu laukėme dienos, kurią nusprendėme praleisti kartu su Laima, tam kad ji įamžintų mūsų mielą, pilną vaikų klegesio, spalvotą  kasdienybę, tam kad sustabdytų akimirkas, kai mūsų vaikai ryte mieguisti valosi dantukus, pinasi kasytes, vėliau visi susėdę valgome skanius blynus su uogiene ir aptarinėjame dienos planus, žaidžiame, dūkstame ar saldžiai miegame pietų miegelio.
Keistas nerimas tūnojo viduje, juk į savo šeimą ir buitį reikėjo įsileisti žmogų, kurį mažai pažįstame. Tačiau Laima atliko savo darbą be priekaištų – pamačius ją ir pradėjus bendrauti, kažkur išgaravo jaudulys, ji iškart susidraugavo su vaikais, kažkokiu būdu sugebėjo išnykt tarp kambario sienų neatidarius durų ir tuo pačiu užfiksuoti eilinę-neilinę mūsų dieną su šeima.
Ši diena jau niekada nebus eilinė dar ir todėl, kad jos akimirkos yra įamžintos ir mūsų šeimai liks visam gyvenimui.  Ačiū, Tau Laima!
Klausimo, ar verta daryti tokia fotosesiją, kelti nereikėtų, nebent „kada, mes tai galime padaryti vėl?“ 

DONATA IR ANDRIUS

šeimos fotografija

Buvome apšalę gavę nuotraukas - kokie pasirodo mes galime būti šaunūs gražūs ir kokia ta mūsų ”buitis” gali būti graži

Laima pažinojome jau iš savo vestuvių fotografavimo, žinojome, kad moka pagaut akimirką, kad viskas einasi lengvai ir sklandžiai, tačiau vis vien kažkiek nerimavome prieš dieną kartu su ja. Labiausiai del vaikų: ar priims, ar leisis fotografuojami, ar elgsis natūraliai. Mūsų abejones išsisklaidė vos Laimai išsitraukus fotoaparatą, o tiksliau mes jo net nepastebėjome. Visi elgėmės natūraliai: vaikai ir džiaugėsi ir verkė ir žaidė ir neklausė ir dūko - visiškai įprasta diena. O po to nerimavome ar gausis gražios foto iš tos musu kasdienybės :) vau! Buvome apšalę gavę nuotraukas - kokie pasirodo mes galime būti šaunūs gražūs ir kokia ta mūsų ”buitis” gali būti graži. Laima, tu tikrai moki kažkaip viską įprasminti, ačiū!

KATAŽINA

šeimos fotosesija

Tikrai rekomenduoju visiems, kurie nori turėti fotografinių atsiminimų iš gyvenimo, fiksuotų ne telefonais

Mes esame labai laimingi, kad pasiryžome šiai fotosesijai, ypač kai jau turime nuotraukas. Tai nėra eilinė fotosesija, kur turi pozuoti ir šypsotis. Tai pagautas ir sustabdytas momentas iš kasdienio gyvenimo, kur šypsenos, emocijos ir veiksmai yra tikri, nesurežisuoti, kur nereikia "stengtis", tiesiog būti savimi ir gyventi savo gyvenimą. O rezultatas nepakartojamas! Mes iki šiol prisimename šią dieną kaip labai smagią, kaip smagiai leidome laiką tryse, o Laima tyliai viską fiksavo. Fotosesija buvo labai lengva, patiko mano vyrui, o tai manau, labai svarbu, nes ne kiekvieną vyrą priversi fotografuotis. Dukrytė net nepastebėjo, kad tarp mūsų yra ketvirtas žmogus, tiesiog toliau žaidė ir gyveno savo vaiko gyvenimą. Tikrai rekomenduoju visiems, kurie nori turėti fotografinių atsiminimų iš gyvenimo, fiksuotų ne telefonais, o gražių ir profesionalių, kuriuose įamžinti tie maži, bet brangūs momentai. Ačiū Laimai ir jos ramiam profesionalumui, už nuostabią dieną ir superines nuotraukas.

AUGUSTA

laimafoto_0143.jpg

Jokio streso, kad tave seka fotoaparatas (o jis toks buvo?) 

Nuostabiai praleista diena su nepakartojamu rezultatu :) Linksmi ir laimingi vaikai prilipe prie fotografes ir besidžiaugiantys tėvelių dėmesiu, smagūs pašnekesiai. O svarbiausia nuotraukos, kuriose  ne tik dienos įspūdžiai, bet ir prisiminimai apie mūsų džiaugsmus, rųpesčius ir jausmus. 
Ačiū Laima! :)

JOLITA

šeimos fotosesija

Nereikia apsimesti, šypsotis, būti gražiems, reikia būti savimi

Puiki ir įsimintina diena kartu su Laima. Lengvas priėjimas prie vaikų, kontakto užmezgimas, vaikai jau laukia net tik nuotraukų (nes gi įdomu, kas čia gavosi:), bet ir pakartojimo:))))
Nereikia apsimesti, šypsotis, būti gražiems, reikia būti savimi ir daryti tai, ką visuomet darai būdama su šeima. Jokių įsipareigojimų, tik linksmas procesas.
Ačiū, Laimai, už įamžintą mūsų momentą kartu!

RŪTA VYTAS