Aš galiu Jums padėti

Kaip?

Padėsiu išsiaiškinti Jūsų įmonės įsisenėjusias fotografinio turinio problemas

Padėsiu Jums išsiaiškinti, kiek ir kokios fotografinės medžiagos reikia Jūsų kasdieninei komunikacijai

Kartu su Jumis suformuluosime  prioritetus ir fotografinio turinio kūrimo veiksmų planą

Kartu su Jumis sukursime įsimintinų Jūsų veiklos fotografijų, portretų

Konsultuosiu kurią, kaip ir kiek fotografinės informacijos naudoti (tiek idėjiškai, tiek techniškai)

Esant poreikiui rekomenduosiu kitus vizualinio turinio kūrimo specialistus


Laima Drukneryte internetui.jpg
 

Apie mane

 
 

Esu Laima Druknerytė, profesionali  šeimos ir vaikų fotografė.

Visą savo darbinę karjerą dirbau su suaugusiais ir vaikais, neturinčiais nieko bendro su modelių darbu. Susitikus beveik visuomet girdžiu "nemėgstu fotografuotis", išsiskiriant - "O geras! buvo nelengvas, bet super įdomus kūrybinis procesas!".

Žinau kaip rasti kelią į natūralią, tikrą, nepozuotą nuotrauką ir žmogaus atvaizdą joje.  Mano klientai vertina mane už tai, kad paprastai, spalvingai ir pozityviai atkartoju juos ir jų gyvenimą nuotraukose.

8 metų patirtis ir įsigilinimas vaikų / šeimų temoje man leidžia suprasti švietimo įstaigų fotografinio turinio poreikius, problemas ir pasiūlyti joms efektyvius, greitus sprendimus. 

 

 

"The American International School of Vilnius" (AISV) fotografinio  turinio kūrimas

2108 metų sausį kartu su AISV mokytojais ir mokiniais dokumentavome mokyklos kasdienybę ir kūrėme mokytojų portretus. Tikslas - nautraukas naudoti atnaujintam internetiniam puslapiui ir išorinei komunikacijai.

 

AISV mokytojų portretai

 

Mokytojų, dirbančių mokykloje portretai. Portretais siekėme parodyti ne vien mokytojų išvaizdą, bet ir atskleisti tikrąją  asmenybę.

AISV žiemos dokumentika

Šiuo metu kartu su mokykla kuriame naują mokyklos interneto puslapį, kurį iliustruosime šiomis fotografijomis.


Galiu daugiau nei Tu manai

 
22104398_933934810079245_3959762871523772736_o.jpg
 

Ar kada nors teko spręsti apie žmogaus gebėjimus pagal jo išvaizdą? O jei tas žmogus turi Dauno sindromą? 2017 metais kartu su Žmonių su Dauno sindromu ir jų globėjų asociacija vykdėme socialinę akciją „Galiu daugiau nei tu manai. Tik leisk įrodyti“. Šios akcijos tikslas – didinti visuomenės toleranciją negalią turintiems asmenims. 

 

Devynios pozityvios, spalvotos fotoistorijos, fotografutos 2017 metų bėgyje, virto paroda, spalio 19 dieną Compensa koncertų salėje.

 

 

Generalinė šokių ansablio "Liepsnelės" repeticija prieš baigiamąjį metų pasirodymą

Lietuvos Vaikų ir Jaunimo Centro ansamblio "Liepsnelės" baigiamosios repeticijos foto istoriją kūrėme su tikslu, jog mažieji ansambliečiai turėtų prisiminimą iš savo vaikystės veiklos. Pasirinkti fotografuoti ne patį renginį, o repeticiją paskatino noras turėti tikrų / gyvenimiškų akimirkų.