<

Spegazzini ledynas | Spegazzini Glacier

Kai manęs klausia, kodėl aš taip svaigstu dėl Pietų Amerikos, visada prisimenu savo įrašą Argentinos kelionės dienoraštyje:

„Važiuojam Argentinoje RUTA40 keliu, ties kiekvienu posūkiu kad aikčioju, kad aikčioju, kad rankomis ploju gamtos grožiui ir didybei. Ir taip nonstop kokias 3 valandas. Užsukame už vieno posūkio – atrodo atsidūrėme Cappadokia (Turkijoje). Užsukame už kito posūkio –Bryce kanjonas (Utah, USA). Užsukame už trečio – o ten - o jėtus, dar gražiau nei prieš tai! Sušunku „STOOOPPP!!!“.  Išlipu iš mašinos ir kad pradedu garsiai raudoti. Žliumbiu, snargliais taškausi. Pripuola žmonės aikštelėje - sako "Kas Jums atsitiko???" Kūkčiodama atsakau jiems "Na taip gražu, taip gražu, kad jau nebegaliu!!!" 

Šį ledyną, kaip ir vaizdus aprašytus aukščiau, fotografavau „mintinai“: nusvaigusi nuo  gamtos grožio ir didybės, laimės ašarų upeliams skruostais tekant.

Spegazzini Glacier, Argentina

Rojaus sodai Nr.1 | Paradise gardens Vol.1

Vienas didžiausių mano gyvenimo malonumų - atsibusti tėvų namuose vasarą. Išgerti šviežiai skintų mėtų lapelių arbatos, paimti kamerą į rankas ir pasinerti į mamos sukurtus Rojaus sodus. Mano mama turi nežemiškų galių: pasitelkusi žemę, vėją, lietų ir saulę ji kasmet kuria Rojaus sodo paveikslus. Šiandien dalinuosi spalva žalia.

Vulkanų žemė | Land of vulcanos