Poros

Aistė ir Gytis

Fotosesijos tema: "Kai bandai atrodyti kiečiau... ir nelabai gaunasi" :) 
Su Aiste ir Gyčiu prieš kelis metus eksperimentavome šia tema: laužėm aistrą, spaudėm dramą, klupome ir vėl stojomės ... ir manėme, kad suplyš iš juoko žandai. 
Tikrai, net ir parėjus keliems metams po šio bandymo, negaliu suprasti ir sau atsakyti į klausimą, kodėl mūsų kraštuose vestuvių ir porų fotografijoje dažnai sutinkamas kažkoks rūstusis dramatizmas? Kodėl jaunosios atrodo kaip Anos Kareninos, pasipuošusios prieš savo mirties šuolį, o jaunikiai - kaip Džeimsai Bondai... kurie... interpretuokite patys.
Vis laukiu kol šita mada praeis ir ateis kita.
O laukdama fotografuoju, tuos, kurie mažiau prie dramos, labiau "prie juoko iki ašarų". Ačiū Aistei ir Gyčiui! Ilgiuosi! 😍😇🤣

Aistė & Martin

Ar nutinka Jums taip, kad ilgos gyvenimo draugystės prasideda labai keistomis aplinkybėmis? Man beveik visuomet. Prieš keliatą metų rudeniop ieškojau mūzos ekspermentinėms fotografijoms. Gavau Aistės nuotrauką ir el.p. adresą - supratau - tai ji! Pakviečiau nedelsiant fotografuotis. O ji man atrašė, kad šiuo metu gyvena Lisabonoje. Tad nieko kito nebeliko kaip susirasti ją Portugalijoje. Radau. Ir nebepaleidžiu iš savo kameros fokuso. Martinas ją rado vėliau. Ir gi nepaleidžia. Iš savo širdies fokuso.