Įvairūs

Dainų šventės portretai

Šokių dienos išvakarėse šių nuostabių žmonių klausiau: KODĖL JIE ŠOKA DAINŲ ŠVENTĖJE ir KODĖL JIEMS TAI SVARBU. Keli klausimai įsisiūbavo į pokalbius iki aušros. O sumigus, po kelių valandų, mus šokių dienai prikėlė Generolo Žemaičio karo akademijos kareiviai giedantys Lietuvos himną. Spragtelėjome kelis kartus fotoaparatu ir iškeliavome kurti Saulės rato ritmų. 
Kviečiu paskaityti apie ką mes kalbėjome. 

O taip pat ačiū visiems šiems jauniems žmonėms pasidalinusiais savo išoriniu ir vidiniu atvaizdu:

#simtmeciodainusvente #lietuviai #dzigunas #dainusvente #signato#generolojonozemaicioakademija #laimafoto

Apie viešumo prasmę ir beprasmybę

Prisipažinsiu, turiu labai keistą santykį su savo darbų viešinimu. Kas kažkiek laiko prievartiniu būdu užsienergizuoju, pasakau sau "Laima, reikia!", porą savaičių stropiai įdedu po kelias istorijas ir nuotraukas ir vėl pššš.... tyla ir vėjas švilpauja po mano puslapius, kartais net pusmečiais. 
Anksčiau dėl to kaltinau savo perfekcionizmą, kad nerandu "tų labiausių kadrų". Vėliau - laiko stoką. Dar vėliau - kad nenoriu banaliai seilėtis, kaip viskas nežemiškai faina ir smagu kai fotografuoju. O tikrus tekstus aprašyti išgyventą savyje rasti sunku. 
Įlendu į archyvus - ten tiek gražių žmonių, tiek istorijų. Bet viskas jau buvę... Šiandien nauja diena. Mano nuotraukose esančių gyvenimai ir aš kitokie. Dalintis prisiminimais? Kai visas pasaulis klykia tik apie "čia ir dabar minutės svarbą?"
Todėl negaliu atsistebėti, kad nepaisant mano atsainaus santykio su socialinėmis platformomis, į mane vistiek kelią suranda tie, kurie įsileidžia į savo gyvenimus ir šventes. Vieniem kitus sutikus išsitrina metų ribos, ribos tarp klientų ir fotografės, ribos tar to kas rimta ir to kas nelabai. Ir tada jau fotografuojamės ne tik tam, kad reikia fotografijos FB postui, kažkam daugiau...

SELFIS:
#eilinėdienaofise Ugnytę pažįstu nuo tada, kai apie ją tėveliai tuokdamiesi tik svajojo. Ji šį pavasarį sulaukė broliuko ir neblogai tvarkosi tiek su broliuku, tiek su namais, tiek su tėvais. Atėjus fotografuoti Ugnytė pakoregavo mano stilių. 😂

laima drukneryte

Vienos dienos istorija nuotraukose. Kas tai?

Vienos dienos istorija nuotraukose. Kas tai?

TAI JŪSŲ ŠEIMOS ŠVENTĖ BE PROGOS

Tėveliams dažnai atrodo, kad profesionaliai fotografuotis privalu krikštynų, gimtadienių progomis. Gražiai apsirengus ir susišukavus. O gal fotografuotis reikia kasdienybėje, kuomet Jūsų mažieji labai netobuli, bet patys tikriausi?