Vienos dienos istorija nuotraukose. Kas tai?

šeimos fotosesija

TAI JŪSŲ ŠEIMOS ŠVENTĖ BE PROGOS

Tėveliams dažnai atrodo, kad profesionaliai fotografuotis privalu krikštynų, gimtadienių progomis. Gražiai apsirengus ir susišukavus. O gal fotografuotis reikia kasdienybėje, kuomet Jūsų mažieji labai netobuli, bet patys tikriausi?

TAI UNIKALIOS JŪSŲ VAIKŲ GYVENIMO AKIMIRKOS

Fotografuodamiesi mes kalbame, juokiamės, apsikabiname. Mano šeimos nesistebi, kad kartais padedu fotokamerą ir kartu su vaikais vartausi ant virtuvės grindų, rankomis valgau pyragą, prunkščiu iš juokelių, šnabždamų į ausį. Neesu pašalietė stovinti su fotokamera kampe ir stebinti Jūsų gyvenimą. Esu tiesiog Laima, kuriai išvažiavus vaikai klausia „o kodėl Laima nepasilieka gyventi su mumis?!“. Man leidžiama pamatyti ir fotografuoti tuos dalykus, kurių Jūs patys galbūt niekada nesate matę.

kodėl fotografuotis su šeima
šeimos fotosesija

TAI JOKIŲ „O DABAR ŽIŪRIME Į KAMERĄ, SAKOME SŪŪŪŪŪRIS!“

Puiki žinia tėčiams: pagaliau JOKIO pozavimo ir JOKIO „fotografinio darbo“ - tik puiki diena, praleista savo šeimoje būnant pačiais savimi.

fotosesija šeimai

TAI REALUS GYVENIMAS, IR JO PAKANKA

Jūsų dienos eiga, dinamika ir ritmas yra pakankama medžiaga fotografijoms. Rytinis apsirengimas, maisto gaminimas kartu, žaidimai lauke, ėjimas į būrelį, popietinės maudynės, pasakų skaitymas prieš miegą - tai tobuli scenarijai šeimos fotografijai.

šeimos fotosesija

TAI DIENA, KAI NEREIKIA PUOŠTIS

Ši diena  yra ne apie „atrodymą super gerai ir susiderinus“. Tai diena, kuri rodo kaip gera būti su savo mylimiausiais ir artimiausias žmonėmis. Renkitės kaip norite ir kiek norite kartų. Tik savo puošniausius drabužius palikite kitoms progoms ir būkite tuo, kuo iš tikrųjų esate.

šeimos fotosesija

TAI DIENA BE ŠVIEČIANČIŲ EKRANŲ

Jums gėda, kad šviečiantis ekranas yra vienintelis veiksnus Jūsų mažųjų raminimo būdas? Jūs norėtumėte elgtis geriau? Ir Jūs tai galite! Bent vieną dieną. Jūsų gyvenimas vyks čia ir dabar, pilnu pajėgumu, ir Jūs būsite 100% jame! 

šeimos fotografija
fotosesija

Pabandome? :)