Dominyka & Ignas

Štai ir atėjo tas laikas, kuomet galima kalbėti būtuoju laiku apie puikią, bet jau praėjusią 2016 metų vasarą. Ir ne vien todėl, kad tėvynė Lietuva apsigobė žiemos skraiste ir pamažu ima žybsėti Kalėdinėmis lemputėmis. Dar ir todėl, kad visos mano šių metų jaunųjų poros jau džiaugiasi savo švenčių nuotraukomis! Ir aš džiaugiuosi su jais. Džiaugiuosi, kad sutikau tiek naujų puikių porų, džiaugiuosi, kad visose vestuvių šventėse mums lydėjo geras oras, džiaugiuosi, kad visos gero būdo aplinkybės šiemet mums buvo palankios!


Gero būdo aplinkybės vieną rugpjūčio šeštadienį lydėjo Dominykos ir Igno šventę.  Šių dviejų puikių ir labai įdomių žmonių meilė tokia stipri kaip ir jų draugystė. Abi mokyklos suolo ir gyvenimo patikrintos. Buvo gera stebėti šiuos du žmonės švenčiančius savo santykių šventę. O taip pat gera buvo matyti kai jie moka draugauti. Tiek vienas su kitu, tiek su tais, kurie šventė judviejų dieną drauge.
„Buvo tobula!” susitikus atsidalinti nuotraukomis išgirdau vyrišką Igno įvertinimą. Ir tikrai tobula. Nieko nei pridėsi, nei atimsi.

Dalinuosi keliomis šios šventės akimirkomis.

Šventės organizavimu ir dekoravimu rūpinosi Virginija ir Gytė iš "Debesų gaudyklės"