Vestuvės

Vestuvių fotografija

Kasmet mano archyvai pasipildo naujomis vestuvių nuotraukomis. Vis sunkiau iš jų darosi išsirinkti pačiausias. Gal todėl, kad man tai daugiau nei nuotraukos. Jos - raktai į istorijas išgyventas kartu su jaunaisiais, jų draugais ir šeimomis.

Visą vasarą klajojau po savo atmintį, dėjau į aplankus tai, kas atrodė jautru ir įdomu. Bet praėjus kelioms savaitėms, atsivertus tas pačias vestuves žiūrėk sujautrina visai kiti dalykai... tada tempiu į šviesą kitas fotografijas, prieš tai atrinktas palikdama kitiems laikams.

Šis darbas - nepavaldus laikui. O laike man visuomet patinka labiau pirmyn, nei žvalgytis atgal. Tačiau portfolio nuotraukų rinkimo ir perrinkimo procesas tapo savotišku auditu, padėjusiu į savo profesinį kelią žvilgtelėti pagarbiau. Tai metas, kai pirmą kartą sustojau ir pasakiau sau AČIŪ už tai, kad užteko kantrybės tiek metų nesiblaškant nuolat tapti tuo, kuo esu.

p.s. Ir baikit prunkšti už nugaros "pamanyk mat, #vestuviųfotografėfilosofuoja!", Už kokį gyvenimo nuoseklumą patys sau galite padėkoti? 🙂

Smagios fotografinės patirties. Įspėju, užtruks:
www.laimafoto.lt/vestuves

p.s. Ir žinoma, vis tiek dėkoju visoms manimi tikėjusiomis poromis. Jūsų istorijos ne tik mano archyvuose, internetiniame puslapyje. Jos giliau. Širdyje.

#vestuviųfotografija #vestuviųnuotraukos #laimafoto

laimafoto 0193.jpg

Kristina & Valdas

Yra tokių gerų gerų žmonių, šalia kurių būdama jaučiu, kaip pamažu pati tuo jausmu užsipildau. Yra tokių žmonių, kurių skleidžiama šiluma taip greit mane prijaukina, kad atrodo, ne ką tik būtume vienas kitą sutikę, bet niekad ir nebuvę išsiskyrę.

Vestuvių dieną Kristiną ir Valdą sunku buvo pagauti keliems portretams dviese. Jaudulio pilnos mamos, lengvai pametusios galvas tetos, pusbroliai ir pusseserės, pulkas draugų nuolat zujo aplink. Panašu, kad jie ir gi nuolat šildosi šios poros gerumo ir šilumos spinduliuose :)

Rita ir Vytas

Tarp tų, kurie man patinka ir kuriais aš grožiuosi, negaliu rasti vienos sąsajos, jie visi tokie įdomūs ir tokie skirtingi. Bet tarp tų, kuriuos myliu, galiu: jie visi mane prajuokina 🙂 
Rita ir Vytas savo šventės dieną tiek juokėsi ir mane juokino, kad atrodė, kartais užmirštu fotoaparatu spragtelti. Kai pasiūlydavau jiems „Gal surimtėjam?“ Jie man kikendami atsakydavo „Tai kad nesigauna!!!” 😍😍😍

Agnė ir Gediminas

Praėjusios vasaros Agnės ir Gedimino vestuvių šventės akimirkos. Visą istoriją galima rasti čia: https://www.laimafoto.lt/agnegediminas

laimafoto