Vestuvių fotografija

Kasmet mano archyvai pasipildo naujomis vestuvių nuotraukomis. Vis sunkiau iš jų darosi išsirinkti pačiausias. Gal todėl, kad man tai daugiau nei nuotraukos. Jos - raktai į istorijas išgyventas kartu su jaunaisiais, jų draugais ir šeimomis.

Visą vasarą klajojau po savo atmintį, dėjau į aplankus tai, kas atrodė jautru ir įdomu. Bet praėjus kelioms savaitėms, atsivertus tas pačias vestuves žiūrėk sujautrina visai kiti dalykai... tada tempiu į šviesą kitas fotografijas, prieš tai atrinktas palikdama kitiems laikams.

Šis darbas - nepavaldus laikui. O laike man visuomet patinka labiau pirmyn, nei žvalgytis atgal. Tačiau portfolio nuotraukų rinkimo ir perrinkimo procesas tapo savotišku auditu, padėjusiu į savo profesinį kelią žvilgtelėti pagarbiau. Tai metas, kai pirmą kartą sustojau ir pasakiau sau AČIŪ už tai, kad užteko kantrybės tiek metų nesiblaškant nuolat tapti tuo, kuo esu.

p.s. Ir baikit prunkšti už nugaros "pamanyk mat, #vestuviųfotografėfilosofuoja!", Už kokį gyvenimo nuoseklumą patys sau galite padėkoti? 🙂

Smagios fotografinės patirties. Įspėju, užtruks:
www.laimafoto.lt/vestuves

p.s. Ir žinoma, vis tiek dėkoju visoms manimi tikėjusiomis poromis. Jūsų istorijos ne tik mano archyvuose, internetiniame puslapyje. Jos giliau. Širdyje.

#vestuviųfotografija #vestuviųnuotraukos #laimafoto

laimafoto 0193.jpg