TAI JŪSŲ ŠEIMOS ŠVENTĖ BE PROGOS

 
 
laimafoto 004.jpg

TAI UNIKALIOS JŪSŲ VAIKŲ GYVENIMO AKIMIRKOS

Fotografuodamiesi mes kalbame, juokiamės, apsikabiname. Mano šeimos nesistebi, kad kartais padedu fotokamerą ir kartu su vaikais vartausi ant virtuvės grindų, rankomis valgau pyragą, prunkščiu iš juokelių, šnabždamų į ausį. Neesu pašalietė stovinti su fotokamera kampe ir stebinti Jūsų gyvenimą. Esu tiesiog Laima, kuriai išvažiavus vaikai klausia „o kodėl Laima nepasilieka gyventi su mumis?!“. Man leidžiama pamatyti ir fotografuoti tuos dalykus, kurių Jūs patys galbūt niekada nesate matę.

 
laimafoto 057.jpg

TAI DIENA BE ŠVIEČIANČIŲ EKRANŲ

Jums gėda, kad šviečiantis ekranas yra vienintelis veiksnus Jūsų mažųjų raminimo būdas? Jūs norėtumėte elgtis geriau? Ir Jūs tai galite! Bent vieną dieną. Jūsų gyvenimas vyks čia ir dabar, pilnu pajėgumu, ir Jūs būsite 100% jame! Pabandome? :)

 
laimafoto 009.jpg

TAI JOKIŲ „O DABAR ŽIŪRIME Į KAMERĄ, SAKOME SŪŪŪŪŪRIS!“

Puiki žinia tėčiams: pagaliau JOKIO pozavimo ir JOKIO „fotografinio darbo“ - tik puiki diena, praleista savo šeimoje būnant pačiais savimi.

 
laimafoto 036.jpg

TAI DIENA, KAI NEREIKIA PUOŠTIS

Ši diena yra ne apie „atrodymą super gerai ir susiderinus“. Tai diena, kuri rodo kaip gera būti su savo mylimiausiais ir artimiausias žmonėmis. Renkitės kaip norite ir kiek norite kartų. Tik savo puošniausius drabužius palikite kitoms progoms ir būkite tuo, kuo iš tikrųjų esate.

 
laimafoto 020.JPG

TAI REALUS GYVENIMAS, IR JO PAKANKA

Jūsų dienos eiga, dinamika ir ritmas yra pakankama medžiaga fotografijoms. Rytinis apsirengimas, maisto gaminimas kartu, žaidimai lauke, ėjimas į būrelį, popietinės maudynės, pasakų skaitymas prieš miegą - tai tobuli scenarijai šeimos fotografijai.