Ar yra buvę taip, kad reikia Jūsų įmonės nuotraukų čia ir dabar? Profesionalių, gražių, tikrų ir apie Jus? Apie tai, ką Jūs veikiate, kokie esate? 

Norite sukurti lankstinuką, parašyti straipsnį, atnaujinti interneto puslapį, bet visos veiklos fotografijos - tik telefoninės kokybės?

Ieškote nuotraukų bankuose tinkamų, bet jos nepasakoja istorijos apie Jus? 

Galvojate samdyti profesionalų fotografą, bet neprisiruošiate, nes niekaip nesugalvojate kaip jam suformuluoti užduotį, ko Jums reikia? 

Kaip?

Padėsiu išsiaiškinti Jūsų įmonės įsisenėjusias fotografinio turinio problemas

Padėsiu Jums išsiaiškinti, kiek ir kokios fotografinės medžiagos reikia Jūsų kasdieninei komunikacijai

Kartu su Jumis suformuluosime  prioritetus ir fotografinio turinio kūrimo veiksmų planą

Kartu su Jumis sukursime įsimintinų Jūsų veiklos fotografijų, portretų

Konsultuosiu kurią, kaip ir kiek fotografinės informacijos naudoti (tiek idėjiškai, tiek techniškai)

Esant poreikiui rekomenduosiu kitus vizualinio turinio kūrimo specialistus

Laima Drukneryte internetui.jpg

Esu Laima Druknerytė, profesionali šeimos ir vaikų fotografė.

Visą savo darbinę karjerą dirbau su suaugusiais ir vaikais, neturinčiais nieko bendro su modelių darbu. Susitikus beveik visuomet girdžiu: "nemėgstu fotografuotis", išsiskiriant: "O geras! buvo nelengvas, bet super įdomus komandinis kūrybinis procesas!".

Žinau kaip rasti kelią į natūralią, tikrą, nepozuotą nuotrauką ir žmogaus atvaizdą joje. Mano klientai vertina mane už tai, kad paprastai, spalvingai ir pozityviai atkartoju juos ir jų gyvenimą nuotraukose.

8 metų patirtis ir įsigilinimas vaikų / šeimų temoje man leidžia suprasti švietimo įstaigų fotografinio turinio poreikius, problemas ir pasiūlyti joms efektyvius, greitus sprendimus.

 

Igyvendinti projektai:

2108 metų sausį kartu su AISV mokytojais ir mokiniais dokumentavome mokyklos kasdienybę ir kūrėme mokytojų portretus. Tikslas - naudoti nuotraukas atnaujintam internetiniam puslapiui ir išorinei komunikacijai. Šiuo metu dirbame su mokykla ir internetinės svetainės kūrėjais, kad atnaujinta svetainė išvystų dienos šviesą.

 

AISV mokytojų portretai

 

Mokytojų, dirbančių mokykloje portretai. Portretais siekėme parodyti ne vien mokytojų išvaizdą, bet ir atskleisti tikrąją  asmenybę.

AISV žiemos dokumentika

Socialinis projektas "Galiu daugiau nei Tu manai", tik leisk įrodyti

 
22104398_933934810079245_3959762871523772736_o.jpg
 

2017 metais kartu su Žmonių su Dauno sindromu ir jų globėjų asociacija vykdėme socialinę akciją „Galiu daugiau nei tu manai. Tik leisk įrodyti“. Šios akcijos tikslas – didinti visuomenės toleranciją negalią turintiems asmenims. 

 

Devynios pozityvios, spalvotos fotoistorijos, fotografutos 2017 metų bėgyje, virto paroda, spalio 19 dieną Compensa koncertų salėje.

 

 

Lietuvos Vaikų ir Jaunimo Centro ansamblio "Liepsnelės" baigiamosios repeticijos foto istoriją kūrėme su tikslu, jog mažieji ansambliečiai turėtų prisiminimą iš savo vaikystės veiklos. Pasirinkti fotografuoti ne patį renginį, o repeticiją paskatino noras turėti tikrų / gyvenimiškų akimirkų.

Kelis metus iš eilės mano fotosesijų herojų nuotraukos iliustruoja "Mamos žurnalo" puslapius:

Su ŠEIMOS DOKUMENTIKOS nuotraukomis, dienos istorijomis galima plačiau susipažinti čia: www.laimafoto.lt/seimos  

Ir Jums reikia ko nors panašaus?
Kilo idėjų, ką galime nuveikti kartu?